Adwokat Emilia Kozłowska ukończyła w 2010 r. studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2012 – 2014 odbyła aplikacje adwokacką w Białostockiej Izbie Adwokackiej, a następnie w 2015 r. została wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku.

Adwokat Emilia Kozłowska świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym. W dotychczasowej pracy zdobyła doświadczenie w wielu sprawach karnych oraz cywilnych. Specjalizuje się także w sprawach rodzinnych, a w szczególności rozwodach, alimentach, kontaktach rodziców z dziećmi, podziałach majątku etc. Bogata praktyka pomogła jej nabyć szeroką wiedzę w tym zakresie, którą wykorzystuje podczas pracy w kancelarii.

 

 

Za główny cel adwokat Emilia Kozłowska uważa skuteczność podejmowanych działań, która przekłada się na zadowolenie klienta. Swoim klientom oferując kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie, zaangażowanie, oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Zapewnia również pomoc prawną zarówno na etapie postępowania sądowego jak i pozasądowego, udzielanie porad oraz sporządzanie pism procesowych i administracyjnych.
Podstawę działalności stanowi rzetelne podejście do klienta, przyjazna atmosfera oraz pomoc w znalezieniu rozwiązania każdego problemu.